"Zakochani w Ujściu" - wręczenie nagrody
Burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska wręczyła upominek za udział w walentynkowym konkursie fotograficznym pn. "Zakochani w Ujściu". Upominek odebrał Mateusz Ziemichód, który podzielił się z nami ulubionymi kadrami z naszej gminy.


