Urząd Miejski w Ujściu

"Zakochani w Ujściu" - wręczenie nagrody

Burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska wręczyła upominek za udział w walentynkowym konkursie fotograficznym pn. "Zakochani w Ujściu". Upominek odebrał Mateusz Ziemichód, który podzielił się z nami ulubionymi kadrami z naszej gminy.

Galeria zdjęć

IMG_6933 FB_IMG_1771049417217 FB_IMG_1771186842940 FB_IMG_1771186856475 FB_IMG_1771186874839 IMG-20251101-WA0016(1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności