Ujście w obiektywie 2026 - zaproszenie na wystawę
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ujścia i okolic na wydarzenie fotograficzne „Ujście w obiektywie 2026”. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną fotografie zgłoszone do konkursu fotograficznego, prace powstałe podczas warsztatów fotograficznych uczniów oraz autorska kolekcja fotografii Edward Winter Concept. Swoją premierę będzie miała również seria zdjęć wykonanych w Hucie Szkła w Ujściu.
W programie wydarzenia:
• krótki koncert muzyki klasycznej na rozpoczęcie
• występy taneczne uczniów
• ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego
• licytacja prac powstałych podczas warsztatów
• możliwość obejrzenia wystawy i spotkania z autorem fotografii
Gdzie? Galeria na Rynku w Ujściu.
Kiedy? 21 marca 2026, godzina 15:00.
Wstęp wolny.
Organizator:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujściu.
Współorganizator:
Miasto i Gmina Ujście.
Kurator projektu:
Edward Winter.


