Urząd Miejski w Ujściu

Ujście w obiektywie 2026 - zaproszenie na wystawę

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ujścia i okolic na wydarzenie fotograficzne „Ujście w obiektywie 2026”. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną fotografie zgłoszone do konkursu fotograficznego, prace powstałe podczas warsztatów fotograficznych uczniów oraz autorska kolekcja fotografii Edward Winter Concept. Swoją premierę będzie miała również seria zdjęć wykonanych w Hucie Szkła w Ujściu.

W programie wydarzenia:
• krótki koncert muzyki klasycznej na rozpoczęcie
• występy taneczne uczniów
• ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego
• licytacja prac powstałych podczas warsztatów
• możliwość obejrzenia wystawy i spotkania z autorem fotografii

Gdzie? Galeria na Rynku w Ujściu.
Kiedy? 21 marca 2026,  godzina 15:00.
Wstęp wolny.

Organizator:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujściu.
Współorganizator:
Miasto i Gmina Ujście.
Kurator projektu:
Edward Winter.

Galeria zdjęć

zaproszenie(1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności