Awaria sieci wodociągowej usunięta. Woda znów płynie z kranów
Uwaga mieszkańcy!
Informujemy, że awaria sieci wodociągowej została usunięta. Dostawy wody zostały przywrócone we wszystkich miejscowościach.
Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość w czasie występujących utrudnień.
Dziękujemy pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ujściu za sprawne usunięcie awarii sieci wodociągowej i przywrócenie dostaw wody. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych za zaangażowanie i wsparcie w zapewnieniu dostępu do wody mieszkańcom w trakcie trwania utrudnień.

