Urząd Miejski w Ujściu

Awaria sieci wodociągowej usunięta. Woda znów płynie z kranów

Uwaga mieszkańcy!

Informujemy, że awaria sieci wodociągowej została usunięta. Dostawy wody zostały przywrócone we wszystkich miejscowościach.

Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość w czasie występujących utrudnień.

Dziękujemy pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ujściu za sprawne usunięcie awarii sieci wodociągowej i przywrócenie dostaw wody. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych za zaangażowanie i wsparcie w zapewnieniu dostępu do wody mieszkańcom w trakcie trwania utrudnień.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności