Apel do mieszkańców posiadających własne ujęcie wody
Drodzy Mieszkańcy, w związku z awarią i problemami z dostępem do wody prosimy osoby posiadające własne ujęcia o pomoc sąsiedzką.
Jeśli mają Państwo taką możliwość, udostępnijcie wodę mieszkańcom, którzy obecnie jej nie mają.
Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i solidarność.

