Urząd Miejski w Ujściu

Apel do mieszkańców posiadających własne ujęcie wody

Drodzy Mieszkańcy, w związku z awarią i problemami z dostępem do wody prosimy osoby posiadające własne ujęcia o pomoc sąsiedzką.

Jeśli mają Państwo taką możliwość, udostępnijcie wodę mieszkańcom, którzy obecnie jej nie mają.

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i solidarność.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności