Jest dofinansowanie dla Kruszewa!
Blisko 30 tysięcy złotych dla sołectwa Kruszewo z programu "Pięknieje wielkopolska wieś". We wtorek 2 czerwca Małgorzata Cichostępska - Burmistrz Ujścia podpisała umowę o dofinansowanie zadania pn. "Przestrzeń, która łączy – modernizacja kuchni w remizie OSP Kruszewo".
Podpisanie umów odbyło się w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica. Oprócz pani burmistrz, Gminę Ujście reprezentowała także Aleksandra Wiedera - Skarbnik oraz Bernadeta Polcyn - sołtys Kruszewa. Ze strony województwa umowy podpisywał Krzysztof Grabowski - Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.
W ramach zadania zaplanowano remont pomieszczeń, a także zakup kuchni gazowej, lodówki i okapu.
Całkowity koszt zadania: 44 746,92 zł.
Dofinansowanie ze środków Województwa Wielkopolskiego: 29 918,00 zł.



