"Aktywny Orlik" - dofinansowanie dla Gminy Ujście!
Czeka nas siedem aktywnych sobót na Orlikach! Gmina Ujście otrzymała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Aktywny Orlik 2026". W ramach realizacji tego przedsięwzięcia planujemy organizację siedmiu otwartych treningów sportowych na boiskach Orlik: w Ujściu, Nowej Wsi Ujskiej i Kruszewie. W programie będą m.in. zajęcia fitness, zajęcia piłki nożnej, konsultacje z dietetykiem, edukacja w zakresie profilaktyki uzależnień.
Wartość zadania: 31 600,00 zł.
Dofinansowanie: 30 000,00 zł.



