Urząd Miejski w Ujściu

Wniosek o paszport będzie można złożyć w sobotę!

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu planuje kolejną sobotę z paszportem. 7 marca w ramach akcji „Paszport na wiosnę” w Oddziałach Paszportów w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile, będzie można złożyć wniosek o wydanie dokumentu paszportowego. W sobotę 7 marca wnioski przyjmowane będą w godzinach od 8:00 do 15:00.

Wniosek będzie można złożyć:

  • dokonując wcześniej rezerwacji internetowej na wskazany termin - 2/3 rezerwacji,
  • bez rezerwacji, pobierając bilet z biletomatu w Oddziale paszportów w dniu składania wniosku - 1/3 rezerwacji.

Więcej informacji na stronie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. 

Galeria zdjęć

paszport_1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności