Urząd Miejski w Ujściu

"Kobieca twarz gminy Ujście" - finał zabawy z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet ogłosiliśmy konkurs fotograficzny pn. "Kobieca twarz gminy Ujście". Zadanie polegało na przesłaniu zdjęcia mieszkanki naszej gminy.

Swoje zgłoszenia przesłały cztery panie: Karolina, Stanisława, Beata i Danuta. Panie otrzymają upominki związane z naszą gminą.

Dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy wygranej!

Galeria zdjęć

1000003213 1000003846 karolina michalska zdjęcie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności