Urząd Miejski w Ujściu

Zebranie sprawozdawcze strażaków z OSP Ujście

Strażacy z OSP Ujście spotkali się w sobotę 22 lutego 2025 roku na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym. W zebraniu uczestniczyła także burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska, obecni byli również: mł. bryg. Michał Warykasz - Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Pile, Krzysztof Fojt - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Pile, Marian Kurek - Prezes Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP RP w Ujściu i Łukasz Perz - Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Ujściu.

Podczas zebrania zostały przedstawione sprawozdania z działalności jednostki, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej oraz przedstawiono projekt planu działalności i planu finansowego na bieżący rok. Ważnym momentem było głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarządowi. Absolutorium zostało uchwalone jednogłośnie.

Goście wyrazili uznanie dla zaangażowania strażaków ochotników z ujskiej jednostki, podkreślając ich ogromny wkład w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom. Padły słowa podziękowań za społeczną służbę i gotowość do niesienia bezinteresownej pomocy w każdej sytuacji, a także za zaangażowanie w funkcjonowanie jednostki oraz życie lokalnej społeczności. 

 

Galeria zdjęć

20250222_162740 20250222_162749 20250222_162751 20250222_162757 20250222_162803
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności