XXI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Ujściu
We wtorek 26 maja 2026 r. odbyła się XXI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Ujściu. Podczas sesji radni przyjęli uchwały:
- w sprawie przystąpienia do realizacji grantu „Premia Społeczna”,
- w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Ujście na 2026 rok,
- w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ujście na lata 2026-2033,
- w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Ujście,
- w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Ujście,
- w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Ujście.
