Urząd Miejski w Ujściu

XXI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Ujściu

We wtorek 26 maja 2026 r. odbyła się XXI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Ujściu. Podczas sesji radni przyjęli uchwały:

  • w sprawie przystąpienia do realizacji grantu „Premia Społeczna”,
  •  w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Ujście na 2026 rok,
  •  w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ujście na lata 2026-2033,
  • w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Ujście,
  •  w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Ujście,
  • w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Ujście.

Galeria zdjęć

IMG_7546 IMG_7549 IMG_7561
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności