Urząd Miejski w Ujściu

Współpraca włodarzy gmin powiatu pilskiego

Małgorzata Cichostępska - Burmistrz Ujścia wzięła udział w spotkaniu, na które włodarzy gmin powiatu pilskiego zaprosił Marcin Piszczek - burmistrz Wyrzyska. Głównymi tematami spotkania były sprawy dotyczące budżetów gmin na 2025 rok i zabezpieczenia środków na realizację najważniejszych zadań w gminach. 

W spotkaniu uczestniczyli także: Beata Dudzińska - prezydent Piły, Artur Kłysz - burmistrz Wysokiej, Krzysztof Oświecimski - burmistrz Miasteczka Krajeńskiego, Brunon Wolski - Burmistrz Kaczor oraz Tobiasz Wiesiołek - wójt Szydłowa. 

Współpraca i wymiana doświadczeń to podstawa sukcesu i rozwoju naszego regionu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności