Urząd Miejski w Ujściu

Ujście zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 26 stycznia po raz 33. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do gry z WOŚP dołącza gmina Ujście. 

W niedzielę od godziny 16.30 zapraszamy do Ujskiego Domu Kultury na koncerty i licytacje na rzecz WOŚP.  W puli jest m.in. kolacja z Małgorzatą Cichostępską - burmistrz Ujścia. Ale to jeszcze nie wszystko! Ze względu na duże zainteresowanie, pani burmistrz zdecydowała, że odbędzie się druga licytacja wspólnej kolacji. Licytować można przez allegro! Link do licytacji dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy do udziału w licytacjach, jak również do zasilania puszek wolontariuszy, ponieważ każda złotówka ma wielką moc pomagania. Zebrane podczas finału WOŚP pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie onkologii i hematologii dziecięcej. 

 

 

Galeria zdjęć

474571312_1041566088015906_2805966588322962405_n WOŚP
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności