Urząd Miejski w Ujściu

Trwają remonty w gminnych budynkach

Gmina Ujście inwestuje w infrastrukturę – trwają remonty w gminnych budynkach. Lato to intensywny czas prac remontowych w budynkach należących do gminy Ujście. W czwartek (24 lipca) burmistrz Małgorzata Cichostępska odwiedziła wybrane placówki, aby skontrolować przebieg robót i postępy prac.

Jednym z remontowanych obiektów jest remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Ujściu. Prace koncentrują się na piętrze budynku, gdzie kompleksowej modernizacji poddano węzeł kuchenny – przestrzeń, która po zakończeniu robót zyska nową funkcjonalność i estetykę.

Remont trwa również w sali wiejskiej w Nowej Wsi Ujskiej. To inwestycja długo wyczekiwana przez lokalną społeczność. W ramach pierwszego etapu przewidziano wymianę sufitu oraz odświeżenie ścian, co znacząco poprawi warunki korzystania z obiektu.

Modernizacja prowadzona jest także w budynku Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II przy ul. Staszica w Ujściu. W ramach inwestycji odnowiona zostanie sala sportowa,. Dodatkowo przystosowane zostaną pomieszczenia, które będą służyć celom zarządzania kryzysowego.  Inwestycja ma na celu nie tylko poprawę infrastruktury szkolnej, ale również zwiększenie bezpieczeństwa i przygotowanie placówki do pełnienia nowych funkcji w sytuacjach nadzwyczajnych.

Galeria zdjęć

IMG_4213 IMG_4215 IMG_4233 IMG_4234 IMG_4239 IMG_4242 IMG_4243 IMG_4247
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności