Urząd Miejski w Ujściu

Rozmowy z PKP o możliwości budowy ścieżki rowerowej

Burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska oraz Tomasz Ciechanowski, zastępca Burmistrza Ujścia spotkali się w czwartek z przedstawicielami PKP Polskie Linie Kolejowe SA w Szczecinie, by rozmawiać na temat możliwości budowy ścieżki rowerowej wzdłuż nieczynnego szlaku kolejowego w miejscowości Mirosław.

Wkrótce zostaną podjęte kolejne kroki oraz zostaną zaplanowane spotkania z przedstawicielami kolejnych instytucji, których celem jest uzyskanie zielonego światła dla realizacji tej inwestycji.

Galeria zdjęć

1740388560539 1740388560566
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności