Urząd Miejski w Ujściu

Przedstawiciele emerytów na spotkaniu w Urzędzie Miejskim

Burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska spotkała się we wtorek 12 sierpnia 2025 r. z przedstawicielami Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Tematem spotkania była możliwość wsparcia wydarzenia, którego organizację planują członkowie PZERiI. 

Spotkanie przebiegło w atmosferze otwartości i chęci współpracy. Pani burmistrz wysłuchała propozycji seniorów, omówiła potencjalne formy pomocy oraz podkreśliła znaczenie takich inicjatyw dla lokalnej społeczności.

Przedstawiciele PZERiI przedstawili wstępny zarys planowanego przedsięwzięcia, a ustalenia ze spotkania będą podstawą do dalszych działań organizacyjnych.

Galeria zdjęć

IMG_4622
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności