"Myślę i działam ekologicznie" - dofinansowanie dla Gminy Ujście
Gmina Ujście otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w ramach programu „Myślę i działam ekologicznie” na zadanie pn. „Ekologia na wyciągnięcie ręki - tablice edukacyjne dla mieszkańców gminy Ujście”.
W ramach przedsięwzięcia planowane jest opracowanie graficzne, wykonanie i montaż dwóch tablic edukacyjnych. Pierwsza tablica będzie przedstawiała informacje na temat pomników przyrody zlokalizowanych na terenie gminy Ujście. Tablica zostanie zamontowana przy ul. Czarnkowskiej w Ujściu. Druga tablica edukacyjna stanie w miejscowości Ługi Ujskie i będzie zawierała informacje na temat bocianów.
Wartość zadania: 20 000,00 zł.
Dofinansowanie: 10 000,00 zł.

