Młodzież w sali sesyjnej
1 czerwca, czyli w Dniu Dziecka salę sesyjną Urzędu Miejskiego w Ujściu opanowali uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy. Gości przyjęła burmistrz Małgorzata Cichostępska, obecna była także Cecylia Witczak - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ujściu, radna Alicja Gładych, rozmowom z młodzieżą przysłuchiwał się także Arkadiusz Jakobsche, dyrektor Ujskiego Domu Kultury.
Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze i od początku miało charakter otwartego dialogu. Pani burmistrz zachęcała uczniów, żeby podzielili się swoimi spostrzeżeniami, przedstawili własne pomysły i opowiedzieli o potrzebach w zakresie oferty kulturalnej oraz podkreśliła, że głos młodych mieszkańców jest niezwykle ważny przy planowaniu działań samorządu.
Na zakończenie pani burmistrz podziękowała wszystkim uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu, otwartość oraz za ciekawą rozmowę, a także wręczyła drobne upominki.
