Urząd Miejski w Ujściu

Młodzież w sali sesyjnej

1 czerwca, czyli w Dniu Dziecka salę sesyjną Urzędu Miejskiego w Ujściu opanowali uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy. Gości przyjęła burmistrz Małgorzata Cichostępska, obecna była także Cecylia Witczak - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ujściu, radna Alicja Gładych, rozmowom z młodzieżą przysłuchiwał się także Arkadiusz Jakobsche, dyrektor Ujskiego Domu Kultury.

Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze i od początku miało charakter otwartego dialogu. Pani burmistrz zachęcała uczniów, żeby podzielili się swoimi spostrzeżeniami, przedstawili własne pomysły i opowiedzieli o potrzebach w zakresie oferty kulturalnej oraz podkreśliła, że głos młodych mieszkańców jest niezwykle ważny przy planowaniu działań samorządu.

Na zakończenie pani burmistrz podziękowała wszystkim uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu, otwartość oraz za ciekawą rozmowę, a także wręczyła drobne upominki.

Galeria zdjęć

IMG_7563 IMG_7564 IMG_7565 IMG_7566 IMG_7567 IMG_7568 IMG_7569 IMG_7571 IMG_7572
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności