Urząd Miejski w Ujściu

Likwidacja kasy w Urzędzie

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że dokonywanie wpłat gotówkowych przez mieszkańców Gminy Ujście w kasie znajdującej się w budynku Urzędu Miejskiego w Ujściu będzie możliwe do dnia 27 lutego 2026 r.

Z dniem 1 marca  2026 roku kasa w Urzędzie Miejskim w Ujściu ulega likwidacji.

Nadal możliwe będzie dokonywanie płatności należności w siedzibie Urzędu poprzez terminal przy użyciu kart płatniczych.

W związku z powyższym informujemy, że wpłaty gotówkowe z tytułu podatków, opłat i innych należności będzie można uiszczać bez dodatkowych opłat czy prowizji w placówce Poczty Polskiej w Ujściu przy ul. Plac Wiosny Ludów 7, w godzinach pracy placówki.

W dalszym ciągu mieszkańcy Gminy będą mogli uiszczać raty podatków u inkasentów w poszczególnych sołectwach w drodze inkasa na dotychczasowych zasadach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności