Urząd Miejski w Ujściu

IMiGW ostrzega: będzie gęsta mgła

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gęstą mgłą na terenie całego województwa wielkopolskiego. Mgła ma pojawić się w środę 6  listopada o godzinie 19.00 i ma utrzymać się aż do czwartku 7 listopada, do godziny 11.00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 75 procent.

Miejscami widoczność może być mniejsza niż 200 metrów. 

Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności