Urząd Miejski w Ujściu

Gmina Ujście w świątecznym blasku. Weź udział w konkursie i wygraj nagrodę!

Wszystkich mieszkańców gminy Ujście, którzy na świąteczny czas przystrajają swoje domy i balkony, zachęcamy do udziału w konkursie „Gmina Ujście w świątecznym blasku”. Za najpiękniejsze dekoracje czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorem konkursu jest Ujski Dom Kultury, a patronat nad konkursem objęła Burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska.

Aby wziąć udział, należy przesłać zdjęcia udekorowanego na święta swojego domu lub – w przypadku zabudowy wielorodzinnej – swojego balkonu. Można przesłać maksymalnie pięć zdjęć. Do zdjęć należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest poniżej.

Zdjęcia wraz z formularzem należy przesyłać na adres promocja@ujscie.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 grudnia 2024 roku o godzinie 12.00. Ważne! Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie od pełnoletnich mieszkańców gminy Ujście.

 Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 grudnia. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: najładniej przystrojony dom oraz najładniej przystrojony balkon.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie. Stwórzmy razem wyjątkową atmosferę świąt – zachęca burmistrz Małgorzata Cichostępska.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności