Urząd Miejski w Ujściu

Gmina Ujście doceniona za systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Ujściu stale podnoszą swoją kompetencję i zgłębiają wiedzę na szkoleniach. Burmistrz Ujścia Małgorzata Cichostępska odebrała dyplom uznania dla pracowników samorządowych Gminy Ujście za wyróżniającą się frekwencję w szkoleniach organizowanych przez Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych.

Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników Urzędu Miejskiego pozwala na dostosowywanie się do zmieniających się przepisów, procedur oraz nowych obowiązków, które nakładane są na jednostki samorządu terytorialnego. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej realizować zadania własne gminy i pracować na rzecz mieszkańców.

Galeria zdjęć

RvllMoDl vZ_qK5YX OQ9xdJas _cG6i2PN
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności