Urząd Miejski w Ujściu

Edukacja, integracja i dobra zabawa – zapraszamy na cykliczne EKO wydarzenia

EkoWydarzenia_plakat_FB_2023_04_27_04_Trzcianka_2 

Ruszają EKO pikniki dla mieszkańców gmin Trzcianka, Wysoka, Szydłowo, Piła, Ujście i Krajenka.

Celem organizacji EKO wydarzeń jest edukacja ekologiczna mieszkańców miejskiego obszaru funkcjonalnego Piły dotycząca zmian zachodzących w środowisku przyrodniczym, propagowanie idei dbania o środowisko przyrodnicze i najbliższe otoczenie oraz aktywizacja i integracja mieszkańców.

W programie wiele atrakcji, m.in.:

  • warsztaty i konkursy z nagrodami,
  • mega bańki mydlane,
  • zabawy,
  • zjeżdżalnia dmuchana,
  • ciekawe stoiska ekologiczne.

Startujemy w niedzielę, 1 maja 2023 r., w Trzciance.

Wstęp wolny!

Zapraszamy.

Szczegóły na plakacie.


 Organizacja 6 EKO wydarzeń realizowana jest zgodnie z umową partnerską zawartą pomiędzy Gminą Piła – Liderem a Partnerami tj. Gminą i Miastem Krajenka, Gminą Szydłowo, Gminą Trzcianka, Gminą Ujście, Miastem i Gminą Wysoka, w ramach projektu „Miasto Piła z nową energią”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i budżetu państwa.

haslo_norweskie 

Pliki do pobrania:

Regulamin
Format: pdf, 40.82 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności