Urząd Miejski w Ujściu

Dzieci z dumą odśpiewały hymn pod pomnikiem

Dzieci z przedszkola w Ujściu wzięły udział w wyjątkowej uroczystości pod pomnikiem Powstańca Wielkopolskiego.W ten sposób przedszkolaki uczciły rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Delegacja dzieci wraz z panią dyrektor zapaliła znicz pod pomnikiem, oddając hołd bohaterom walczącym o wolność naszej ojczyzny. Następnie maluchy z dumą odśpiewały „Mazurek Dąbrowskiego”. W wykonanie hymnu włożyły całe swoje serce i entuzjazm.

Był to piękny gest pamięci i szacunku wobec tych, którzy z poświęceniem walczyli o niepodległość Polski. Takie inicjatywy uczą najmłodszych miłości do ojczyzny, budzą wrażliwość na historię i kształtują postawy patriotyczne już od najmłodszych lat.

Galeria zdjęć

IMG_6036 IMG_6037 IMG_6038 IMG_6040 IMG_6041 IMG_6043 IMG_6045 IMG_6046 IMG_6049 IMG_6053 IMG_6054 IMG_6056 IMG_6057 IMG_6058 IMG_6060 IMG_6061 IMG_6062 IMG_6063 IMG_6064 IMG_6073 IMG_6074 IMG_6078
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności