Urząd Miejski w Ujściu

„Czyste Powietrze”

Szanowni Państwo!
Gmina Ujście nawiązała współpracę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Poznaniu, w zakresie realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Urząd Miejski w Ujściu, zaprasza na kolejne spotkanie dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę kotłów i termomodernizacji budynków jednorodzinnych.
Ze względu na aktualną sytuację pandemiczną spotkanie odbędzie się w formie zdalnej, przy użyciu aplikacji Zoom.

Na spotkaniu dowiedzą się Państwo:
a) jak wygląda wniosek o dofinansowanie,
b) jaka jest wysokość dofinansowania,
c) jak rozliczyć otrzymaną dotację.


Spotkanie odbędzie się w dniu 22 marca 2022 r., o godz. 16.00.


By uzyskać link do spotkania, proszę o przysłanie informacji o chęci udziału na adres: bartoszsokulski1986@gmail.com, do dnia 20 marca 2022 r.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Fudusz - logo

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności