Urząd Miejski w Ujściu

Podsumowanie pracy Burmistrza Ujścia

30 marca
Spotkałam się z przedstawicielem organu opiniodawczo – doradczego Marszałka Województwa Wielkopolskiego, z panem Grzegorzem Marciniakiem w sprawie możliwości wykorzystania infrastruktury znajdującej się w budynku Żłobka Gminnego, celem obniżenia kosztów utrzymania i funkcjonowania obiektu.

31marca
Spotkałam się z panem Krzysztofem Tomczykiem, kierownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej. Omówiliśmy sprawy bieżące, dotyczące zadań realizowanych przez ZGKiM.

Spotkałam się również z panem Pawłem Ukleją. Rozmowa dotyczyła możliwości współpracy oraz omówienia kwestii wykonania przyłącza wody do budynku przy ulicy Pilskiej. O możliwościach współpracy rozmawiałam także z przedstawicielami firmy Voestalpine Fastening Systems.

W tym dniu odwiedziłam również mieszkańców ulicy Czarnkowskiej, którzy obchodzili 62. rocznicę ślubu.

1 kwietnia
W tym dniu odwiedziłam gminę partnerską Kaźmierz, by porozmawiać o możliwościach współpracy, m.in. między naszymi szkołami. Warto przypomnieć, że nasza gmina rozpoczęła partnerską współpracę z gminą Kaźmierz 22 maja 2006 roku.

2 kwietnia
Rozmawiałam z panem Januszem Gregorczykiem, nauczycielem informatyki w szkole podstawowej w Ujściu w sprawie planowanego projektu edukacyjnego. 

Spotkałam się także z panem Jackiem Karpińskim, z którym rozmawiałam na temat możliwości współpracy.

8 kwietnia
Spotkałam się z panem Krzysztofem Tomczykiem, kierownikiem ZGKiM, z którym omówiłam sprawy bieżące z zakresu ZGKiM.

W tym dniu spotkałam się również z podwykonawcami naszego żłobka.

Wieczorem uczestniczyłam w zebraniu wiejskim w Węglewie. 

10 kwietnia
Spotkałam się z panem Paprockim w celu mówienia możliwości współpracy. 

W tym dniu odbyłam również spotkanie z Zarządem OSP Ujście.

Dokonałam także przeglądu nieruchomości komunalnych.

Podpisałam umowę na modernizację stacji uzdatniania wody w Nowej Wsi Ujskiej. To dla naszej gminy priorytetowa inwestycja. Wykonawcą inwestycji jest spółka MAKOST z Rabowic. Koszt inwestycji przekracza 4,4 mln zł. Wykonawca ma 7 miesięcy od dnia podpisania umowy na realizację prac, z czego 90 dni przeznaczono na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

13 kwietna
Spotkałam się z państwem z Nowej Wsi Ujskiej, którzy obchodzili 71. rocznicę ślubu oraz z małżonkami z Chrustowa, świętującymi 63. rocznicę ślubu. Odwiedziłam także mieszkankę Ujścia, która świętowała 94. urodziny.

14 kwietnia
Razem z pracownikami UM w Ujściu oraz jednostek podległych wzięłam udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności